Chybová zpráva

Notice: Undefined property: stdClass::$title ve funkci fivestar_expand() (řádek: 590 v souboru /www/doc/www.telehobby.cz/www/sites/all/modules/fivestar/fivestar.module).

Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Průvodce Filip Čapka s odborníky nebo známými osobnostmi nabídne nejnovější trendy i alternativní postupy s cílem inspirovat diváky.

  ČT 1

V dnešním díle ukážeme, jak udržet v čistotě nejen vázy a květináče, ale i kuchyň a domácnost s domácími mazlíčky, poradíme, jak má vypadat ideální hoblice, představíme kobercové podložky, připravíme si na jaro sekačku, povíme si, jak lze experimentovat při přípravě kávy, vyrobíme si dekorace do dětského pokoje a nabídneme možnosti, jakou ideální cestu si zvolit do zahrady.

  ČT 1

V dnešním díle se budeme věnovat pěstování peckovin i výsevu salátu, představíme si sněžnou růži, řekneme si, jak zdravě snídat, ukážeme si, jaký je vhodný podklad pro podlahu i jak bojovat s plísní ve zdech, a přineseme inspiraci, jak trávit volný čas s domácím mazlíčkem.

  ČT 1

Další poprázdninový premiérový díl hobby magazínu Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

  ČT 1

Další poprázdninový premiérový díl hobby magazínu Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

  ČT 1

V tomto díle se zaměříme na podzimní výsadby a sklizně a výsev ozimých zelenin, navštívíme podzimní zahrady ve stylu Provence, představíme si podzimní jedlé houby, naučíme se zpracovat bezinky, poradíme s výběrem fasádní barvy, ukážeme si moderní formy renovace podlahy i stěny a zjednodušíme si úklid na zahradě.

  ČT 1

Dnes si představíme staré krajové odrůdy ovocných stromů a usnadníme si práci v ovocnářské zahradě, ukážeme si, jak celoročně využít sušičku ovoce, představíme si japonskou zahradu, blátěnou batiku, řekneme si, co jsou adaptogeny, a naučíme se vařit z čerstvých surovin i správně zavařovat.

  ČT 1

Dozvíte se jakou dekorací oživit zahradu, ale představíme i zahrádku ve venkovském stylu, namnožíme si drobné ovoce, připravíme bazalkové pesto, ochráníme vhodným nátěrem dřevěnou terasu, vymalujeme interiér bílou a postavíme si garáž.

  ČT 1

V prvním podzimním díle pořadu Polopatě se v reportážích vrátíme na přírodní zahradu, ukážeme si, jak řízkovat muškáty, urychlit kompost, jak se zbavit myší, ale postavíme si i hliněnou venkovní pec a něco si v ní upečeme, položíme základovou desku domu a představíme si, které rostliny jsou prokázanou potravou pro mozek.

  ČT 1

Dnešními tématy se přiblížíme atmosféře prázdnin, řekneme si, jak zajistit vláhu vaší zahradě i pokojovým rostlinám v průběhu dovolené, poradíme, jak se ubránit klíšťatům i komárům, vyrobíme si přírodní krém na opalování a připravíme si ideální jídlo na cesty, ukážeme, jak si udržet kvalitní trávník, ekologicky se bránit škůdcům zahrad, jak doplnit okrasnou zahradu betonovými prvky a jak vyčist

  ČT 1

Dnes si uspořádáme piknik a řekneme si, co by na něm nemělo chybět, naučíme se pokládat travní koberec, zrenovujeme na střeše plechovou krytinu, vypořádáme se se stísněným prostorem v koupelně, vytvoříme si dekoraci ze skleněných osazených nádob, skloubíme okrasnou zahradu se zeleninovými záhony a zachráníme stromy před housenkami.

  ČT 1

Dnes se budeme věnovat symbióze květin, bylinek a zeleniny nejen na našich zahrádkách, ale i ve skleníku, naopak zabráníme symbióze našich zahrad s jejich škůdci, ukážeme si, jak lze formovat různé detaily pálené střešní krytiny bobrovka a přírodní břidlice, pokročíme v umění grilování, s pomocí travních rohoží vyřešíme problém vyježděných kolejí na zatravněné ploše, ukážeme si trvalky, které b

  ČT 1

Dnes se budeme věnovat rozmanitým moukám a vypravíme se do rodinného mlýna, upečeme si žitný chléb z kvásku, vyrobíme si domácí sýr, svlažíme zahradu vodní mlhou, ekologicky se zbavíme plevele, ošetříme růže napadené škůdci a nemocemi, vybudujeme si na zahradě sklep a poradíme, jak efektivně vyřešit prostor u malé zahrady.

  ČT 1

Jak pomoci zapomenuté studánce v hloubi lesa, ale i na městském sídlišti? Nabízíme pár rad, jak se o takový pramen postarat a jak ho vyčistit. Dobrá pramenitá voda je totiž poklad.
Na vysokou trávu netřeba chodit s kosou. K dispozici jsou výkonné bubnové sekačky a především ženy uvítají stroj, který se dá nastartovat snadno a bez námahy pouhým stisknutím tlačítka.

  ČT 1

Je nejvyšší čas nasít hrách. Spolu s výsevem bychom se už ale měli rozhodnout, jakou podpěru hrachu nabídnout, aby rostl pěkně do výšky a nezůstával u země. Plzák španělský je postrachem našich zahrad už radu let. Tady je každá rada drahá. V minulých dílech jsme jich už několik nabídli. Dnes přidáme další.

  ČT 1

Dnes vám představíme neznámé druhy zeleniny, vysadíme si na zahradě pěnišníky a osadíme truhlíky na parapetech, zaměříme se na plevel na drobném ovoci a na slimáky, poradíme s výběrem kvalitní střešní krytiny, vrátíme se do stepi, kterou jsme zakládali před rokem, seznámíme vás se zajímavým koníčkem a na závěr budeme vařit z rebarbory a batátů.

  ČT 1

Hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

  ČT 1

Dnes se vypravíme do zahrady s duší i do zahrady na svahu, postavíme si dřevník, položíme kamenný koberec, vypořádáme se s mravenci, budeme grilovat a představíme si pampelišku jinak než jako nepřítele zahradníků.

  ČT 1

Dnes si představíme místní superpotraviny, patří mezi ně i zahradní borůvky, které si ještě v dubnu můžete vysadit, ukážeme, jak vypadá provensálská zahrada a jak podpořit život a biodiverzitu na té vaší, vyrazíme za jarními houbami, zkultivujeme kvetoucí trávník i barevnost interiéru a nebudou chybět recepty z našich superpotravin.

  ČT 1

V dnešním velikonočním vydání budou samozřejmě jedním z témat vajíčka, jejich zdobení i recept z nich, založíme si jedlý balkón, proměníme vzhled staré zahrady, ukážeme si, co obnáší tzv. inteligentní domácnost, budeme pokračovat v péči o brambory, vysadíme si cibuloviny a představíme netypického domácího mazlíčka: holandskou zakrslou kozu.

  ČT 1

Ukážeme si dekorativní techniky zpracování skla, vybudujeme si mrazuvzdornou zahrádku, představíme možnosti, jak vyčistit žumpu, jezírka i potrubí, jak ošetřit venkovní dřevěné stavby, nabídneme vám další způsoby výsadby brambor, ukážeme tropické motýly i možnosti, jak přilákat motýly do vaší zahrady a upečeme si roládu s dekorem.

  ČT 1

Dnes budeme prořezávat trvalky a okrasné keře, kultivovat zahradu u bytového domu, přesazovat pokojové rostliny i řešit přechod mezi záhony, poradíme s výběrem odrůd okurek, zužitkujeme proutí z ostříhaných stromů a keřů a ozdravíme jídelníček postním jídlem.

  ČT 1

Dnes vám poradíme, jaké vybrat odrůdy brambor a jak připravit jejich sadbu, abychom měli tu nejlepší úrodu, odpovíme na otázku, kdy je vhodné začít s přípravou záhonů pro výsevy a výsadbu, připravíme na nové vegetační období také zahradu, budeme se věnovat trávníku i pokračovat v péči o růže, ukážeme vám zajímavé nádoby, do kterých můžete vysázet květiny, i jak využít staré džíny a na závěr při

  ČT 1

Představíme si léčivé rostliny a uvidíme, že i z malé zahrady může být velký užitek. Dozvíme se jak na výsev brukvovité zeleniny, tzn. zelí, kapusta, ředkev, kedluben. Podíváme se, co můžete udělat, abyste měli doma čistý vzduch, i když venku řádí smogová situace. Vysvětlíme, jak nejlépe uvést do nové sezony růže. Dále si připomeneme, nač je dobré při výběru pochozího materiálu pamatovat.

  ČT 1

Stránky