Soutěže s pořadem Polopatě o balíček hnojiv Substral a vermikompostér

Po 21.3 10:08

Je vhodné při přesazování pokojových rostlin použít zeminu ze záhonů?

  • A) ano
  • B) ne

Tři diváci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získají balíček hnojiv Substral v hodnotě 500,- Kč. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 906 11 09. Soutěžit můžete do soboty 26. 3., do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

Do jakého živočišného kmene patří žížaly?

  • A) členovci
  • B) kroužkovci

Tři diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají vermikompostér v hodnotě 3000 korun. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 906 11 09. Soutěžit můžete do soboty 26. 3. do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

Výherce minulé soutěže

Zajímalo nás, kolik nádechů uděláme za jeden den. Správná odpověď byla B) až 20 000. Čističku vzduchu Ionic-CARE Triton X6 získává Jitka Korecká z Prahy.

Dále jsme se ptali, kde říkají přepuštěnému máslu ghí. Správná odpověď byla B) tedy v Indii. Roční předplatné časopisu Zahrádkář a knihu Metodika ochrany rostlin získávají Květa Janušková z Příbrami, Alena Pokorná z Ivančic a Anna Belatková z Brna.
 

Další informace