Soutěže s pořadem Polopatě o dárkový balíček Bakker Holland a vysavač na okna Window Cleaner

Út 29.3 10:08
Premiéra

Otázka:

Černá lilie, známá také jako královna noci, pochází:

  • A) z Asie
  • B) z Afriky

Tři diváci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, obdrží od firmy Bakker Holland dárkový balíček v hodnotě 1.500,- korun. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 906 11 09. Soutěžit můžete do soboty 2. 4., do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

Další otázka:

Naše babičky doporučovaly okna dočistit:

  • A) pravou vlnou
  • B) pravou jelenicí

Tři diváci, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, získají od společnosti Leifheit vysavač na okna Window CleanerWindow Cleaner je vhodný zejména pro čištění klasických i střešních oken, sprchových koutů, dlaždic a zrcadel. Vše bez zbytečných kapek špinavé vody stékající na parapet nebo na citlivou podlahu. V případe zájmu o přímý nákup, můžete získat vice informací a porovnat ceny zde.

Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 906 11 09. Soutěžit můžete do soboty 2. 4. do ukončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se dozvíte během našeho dalšího nedělního vysílání a na internetové stránce pořadu.

Výherce minulé soutěže

Zajímalo nás, zda je vhodné při přesazování pokojových rostlin použít zeminu ze záhonů. Správná odpověď byla B) ano. Balíček hnojiv Substral v hodnotě 500,- Kč získávají Šárka Ábelová z Prahy, Vladimíra Bodláková z Liberce a Hana Bruhová z Milínova.

Dále jsme se ptali, do jakého živočišného kmene patří žížaly. Správná odpověď byla B) kroužkovci. Vermikompostér v hodnotě 3000 korun získávají Eva Doležalová z Náchoda, Veronika Novotná ze Zlatníků-Hodkovic a Ivana Hladká z Dobříše.

Gratulujeme!

Další informace