Vychytávky Ládi Hrušky - 12. díl

Ne 22.11 12:40
Premiéra

Mít pivovar přímo doma, to je jistě snem každého chlapa! A Láďa právě jednoho takového šťastlivce ve dvanáctém díle navštíví. Ovšem pro ty, co přece jen raději chodí na pivko do pohostinství, a když se pak navečer vracejí domů a mají trochu problémy najít ten správný klíč od bytu, má také jednu vychytávku – barvení klíčů lakem na nehty. Nezapomíná samozřejmě ani na zahrádkáře, a protože nastává čas vhodný pro sázení česneku, ukáže nám Láďa vychytávku pana Oldy, jenž sestrojil speciální sazečku česneku pro zjednodušení práce. A také vám ukžeme, jak založit kompost a co do něj vlastně dávat. Viděli jste někdy bizony v ovčí kůži? My ano! Pan Josef chová toto plemeno ovce Oxford down už mnoho let. Ohřát se zajdeme do překrásného srubu, který si jeden kutil postavil v jižních Čechách úplně sám - od pokácení stromů až po zabydlení.
Ani kuchaři nepřijoud zkrátka - představíme vám hloh a ukážeme vím, jak si z něj připravit jedinečnou marmeládu. I ta se může hodit na palačinky, které si Láďa ukuchtí.
Ve dvanáctém díle Vychytávek Láďa ukuchtí palačinky neklasickým způsobem - cesto vytvořil v PET láhvi. Na přípravu budeme tedy kromě ingrediencí potřebovat taky PET láhev a trychtýř.
Recept naleznete zde - http://living.iprima.cz/porady/super-rychle-palacinky-z-petky

Témata v tomto díle pořadu
Další informace