Chybová zpráva

Notice: Undefined property: stdClass::$title ve funkci fivestar_expand() (řádek: 590 v souboru /www/doc/www.telehobby.cz/www/sites/all/modules/fivestar/fivestar.module).

Láďa Hruška se vrací po zimní pauze s novými díly Vychytávek. Třetí letošní pokračováni sledujte v neděli 18. března ve 12.45 na Primě

  Prima

Láďa Hruška se vrací po zimní pauze s novými díly Vychytávek. Uvídíte jak vyrobit domácí mýdlo nebo dekorační krb z polystyrenu. Dozvíte se jak vrátíte svěží vzhled dřevěnému nábytku.

  Prima

Láďa Hruška se vrátil po zimní pauze s novými díly Vychytávek. V prvním letošním pokračováni ukázal jak připravit pivní štrůdl a taky kváskovou polévku, která nechyběla v kuchařkách našich babiček.

  Prima

V prvním říjnovém díle Vychytávek hned na úvod uvidíte jak skladovat letošní úrodu. Uvaříme si dětský bylinný likér pro posílení chutě k jídlu a taky domácí minivětrníčky podle receptu pani Barbory. Dozvíme jak si vyrobit chytrý organizér do šuplíku s ponožkami a spodním prádlem.

  Prima

V dalším díle Vychytávek uvidíte jak si udělat za pár sekund vychlazený vinný střik. Od divačky se dozvíme jak si doma vyrobit jitrocelový sirup. Další divačka nás naučí vlastní recept na řecký dezert kalamaki. Dozvíte se co je švédská svíce anebo jak pěstovat kiwi pod pergolou. Divák předvede vlastnoručně vyrobenou elektrickou udírnu.

  Prima

V dalším díle Vychytávek se dozvíme jak na ucpaný dřez nebo jak si doma vyrobit kozu na dříví. Další vychytávky vám ulehčí nošení těžkého kýble nebo vyřeší nepořádek v šuplíku s vařečkami. Inspiraci pro vás může být vinohrad pod pergolou nebo postel přímo ve včelíně. Pro případ, že by vás nějaká včelka píchla je připravená babská rada, jak zmírnit bolest. Prostor dostane taky vaření.

  Prima

V dalším podzimním díle Vychytávek se dozvíte jak skladovat vlašské ořechy nebo jak na neposedné odpadkové pytle a nekonečný odpadkový koš. Vyrobíme si taky originální vázičku ze zavařovací sklenice a juty. Dozvíme se jak připravit domácí fondue, které se nikam nerozteče a nic nezašpiní.

  Prima

První poprázdninový premiérový díl Vychytávek přinesl divácky recept na netradiční sušenou cuketu à la kiwi. Dále uvidíte jak vyrobit korkovou nástěnku ze špuntů od vína anebo jak připravit pořádnou chlapskou sekanou. Dozvíme se jak připravit květák zdravě.

  Prima

Další díl vychytávek, kde vám Láďa ukáže jak vyrobit držák na pytel na spadané listí a jak si vyrobit domácí pěnu na holení. Uvídíte recept jak upéct buchty švesťáky podle starého receptu. Z palte si vyrobíme konferenční stolek s šachovnicí. Dál se dozvíte jaké vychytávky můžete použít proti slimákům. Uvidíte originální skrytý zahradní bar a jak vyrobit držák na lahev vína a skleničky.

  Prima

Další díl vychytávek, které vám představí Láďa Hruška. Inspirace pro vaši domácnost, dílnu, zahradu a kuchyni.

  Prima

V dalším reprízovém díle Vychytávek se dozvíte jak využít staré pneumatiky na výrobu houpačky a jak vám pomůže proti chřipce a stresu rakytník.

  Prima

V dalším díle Vychytávek se dozvíte jak se dají před zimou namnožit a přesadit růže. Dále jak zahnat pálení žáhy nebo jak připravit bylinný čaj proti nadýmání. V rubrice Rodinné stříbro na talíři vám ukážeme jak ze špekáčků připravit tatarák bez syrového masa a vajíčka.

  Prima

V dalším díle Vychytávek se dozvíte jak snadno a rychle vyčistit květináče před zimou od vápenných a solných skvrn. Meduňka se může využít i jinak než na přípravu čaje. Poradíme vám jak připravit meduňkový sirup anebo jak si z meduňky a pohanky vytvořit hřejivý polštářek. Paní Maruška představí své rodinné stříbro na talíři v podobě brambor pečených v alobalu.

  Prima

V 22. díle Vychytávek vám Láďa na úvod poradí jednoduchý test na přítomnost vápníku v půdě. Dozvíte se jak vyrobit elixír na akné z křenu nebo jak se zbavit vlhkosti v domě a bytě za pomocí osmo technologie. Láďa vám poradí jak na rychlé sušení bot a ukáže vychytávku jak schovat klič pro návštěvu. Uvidíte jak zpracovat letošní úrodu jablek na výrobu domácího cidru.

  Prima

V 21. díle Vychytávek si pro vás Láďa rady jak na konci sezóny bylinky zakonzervovat a vyzdobit si s nimi kuchyň. Dále uvidíte jak si vyrobit sušicí plato z bedýnek. Prima Kutil vám ukáže vlastnoručně vyrobený bazén se solárním ohřevem, který slouží už přes dvacet let.

  Prima

V jubilejním 20. díle Vychytávek se můžete nechat inspirovat k výrobě originálního svícnu ve tvaru lahve. V rubrice Rodinné stříbro na talíři těšit na rodinný recept na lilkovou pomazánku. Láďa si pro vás připravil návod jak si vyrobit korkovou minizahrádku se sukulenty. Dále se dozvíte, jaké jsou výhody i nevýhody plovoucí dlažbě oproti normální zámkové dlažbě.

  Prima

Dozvíte se jak si můžete sami doma levně vyrobit domácí voňavé a barevné tekuté mýdlo. V rubrice Rodinné stříbro na talíři se divák z Ostravy pochlubil receptem na přípravu králíka na houbách. Uvidíte jak můžete využít PET láhve na výrobu betonových květináčů na zahradu.

  Prima

Foto: FTV Prima

Láďa Hruška s dalším dílem Vychytávek - triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.

  Prima

Foto: FTV Prima

Láďa Hruška s dalším dílem Vychytávek - triky, rady, vychytávky, ale i nejcennější rodinné recepty přímo z vašich domovů.

  Prima

V prvním červnovém díle Vychytávek vám Láďa ukáže jak využít obyčejnou slupka od banánu. Může se použít jako hnojivo nebo na boj proti mšicím. Uvidíte starý poctivý recept na domácí makové buchty. Láďa přidal recept na domácí rolls nebo taky sucharová kolečka. Dozvíte se, že jednoduchým, ale účinným odpuzovačem komárů je obyčejné kafe na turka.

  Prima

Foto: FTV Prima

V dalším díle Vychytávek Láďa předvede jak na léto vyrobit nanuky pro psy. V diváckem receptu se objevil postup na přípravu zmrzlinové klasiky - jahodové zmrzliny Mrož. Dostanete radu jak rychle odstranit bolest při odřenině nebo bodnutí hmyzem. Pomoct vám může jitrocel. Chovatelka husí vám ukáže jak z husích brků vyrobit mazačky neboli mašlovačky.

  Prima

Foto: FTV Prima

Láďa Hruška v dalším květnovém díle Vychytávek ukázal jak pro letní party připravit frťánkové nanuky.

  Prima

Foto: FTV Prima

Láďa Hruška s dalším dílem Vychytávek, kde představil recept na tyčinky s provensálským kořením a domácí pribiňák. Dozvíte se jak vyrobit z PET lahví stojánek na zubní kartáčky i pastu.

  Prima

Stránky